Контакт

Контакт информации

Адреса

Козара 64/1, Скопје

Телефон

+389 (0)70 23 43 23

E-mail

contact@veterinarencentar.mk

Работно време

Пон - Пет / 9:00 - 20:00
Саб / 9:00 - 14:00

Порака / барање за закажување

Испратете ни прашање, порака или барање за закажување на преглед преку онлајн формата и во најбрз рок ќе ве контактираме или ќе добиете одговор на емаил.